cz

en

Úvod

Kontakt

Galerie

Nabídka

Akce

Slámovka POTMĚ

Naše vinaře zodpovědně vybíráme a osobně s  nimi jednáme, proto se u nás o vínech a jejich původu dozvíte více, než co si přečtete na etiketě. Rádi přidáme i pikantérie z  vinařství, které tak rádi sbíráme při návštěvách vinařských sklípků. A pokud by Vám to bylo přece jen málo, můžete si rezervovat místo na degustaci, které pro Vás s  našimi vinaři pravidelně připravujeme (více v  sekci Degustace).
Vše začalo jako sen, jehož cílem bylo ukázat světu nový obraz Afriky. Obraz sebevědomého, ambiciózního kontinentu daleko od tradičních stereotypů. Takto se zrodil koncept Afro – mladý, autentický, africký koncept inspirovaný barvami a vzory tohoto kontinentu. Hlavní myšlenkou je poukázat na africké kvalitní kávy a čaje. Tyto suroviny by neměly být brány pouze jako vývozní surovina, ale nýbrž jako vysoce kvalitní a nezávislý produkt. Původ kávy je prokázaný, káva se pěstuje v  etiopských vysočinách a čaje Rooibos v  oblasti Western Cape v  Jižní Africe. Našim přirozeným závazkem vůči Africe je používat udržitelné výrobní metody a zajistit odpovědnost v  rámci Fair Trade.Naším logem je Afro man se slunečními brýlemi a Afro účesem, který ztělesňuje sebevědomou, moderní a kreativní Afriku. Žluté a červené paprsky znázorňují Slunce a Afriku. Logo je symbolem nového přístupu k  tomuto kontinentu a poukazuje na novou éru Afriky. Black is back. (Zdroj: www.drinkxperience.cz)

Nově jsme do sortimentu zařadili poctivé podorlické jablečné a hruškové mošty v několika variacích. Plzeňské pivo nahradil Podorlický pivovar zastoupený nefiltrovaným 12°stupňovým ležákem Rychnovská Kněžna. Milovníci poctivých českých pálenek z tradičních i méně obvyklých druhů ovoce si u nás také přijdou na své.


Ve Slámovce můžete ochutnat nejen poctivou domácí škvarkovou pomazánku či nakládané sýry. Připravíme Vám na míru variace sýrů a uzenin z poctivých surovin podávané na dřevěném prkénku s čerstvým pečivem. Vaše chutě rádi uspokojíme sezónními specialitami či čerstvým dezertem.


Nápojový lístek ve formátu pdf

Vinný lístek ve formátu pdf

Nápojový lístek ve formátu pdf

Jídelní lístek ve formátu pdf